W sobotę witamy w Rudnikach naszych mistrzów świata. Zapraszamy wszystkich kibiców !!!

Aeroklub Częstochowski ma zaszczyt zaprosić Państwa na uroczyste powitanie naszych pilotów – świeżo upieczonych mistrzów świata. Podzielą się wrażeniami po sukcesie wywalczonym w Austrii w 23. Samolotowych Nawigacyjnych Mistrzostwach Świata w Spitzerberg.
Przypominamy, że mistrzostwo globu i wicemistrzostwo padły łupem pilotów Aeroklubu Częstochowskiego – Krzysztofa Skrętowicza i Janusza Darochy. W sobotę około godziny 15.00 Samolotowa Kadra Polski wyląduje na lotnisku w Rudnikach. Piloci będą przez jakiś czas do Państwa dyspozycji.

Do zobaczenia w sobotę (5.08) o godzinie 15.00 na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego w Rudnikach.A