16. Ogólnopolskie Zawody Samolotowe im. W. Wieczorka

EDIT: W związku z pandemią i obostrzeniami informujemy, że zawody zostały przeniesione i odbędą się w dniach 20-23.05.2021.  Pozostałe kwestie nie ulegają zmianie. Poniżej zaktualizowane informacje.

____________________________________

Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych Aeroklubu Polskiego na rok 2021 w dniach  20-23.05.2021 r. w Aeroklubie Częstochowskim na lotnisku w Rudnikach zostaną przeprowadzone 16. Ogólnopolskie Zawody Samolotowe im. Wacława Wieczorka.

Przed zawodami, w dniach 18-20.05.2021 zostaną przeprowadzone Konsultacje Zawodników Samolotowej Kadry Narodowej w Lataniu Precyzyjnym.

Zawody zostaną rozgrywane według aktualnego Regulaminu Zawodów Samolotowych oraz aktualnego Regulaminu Zawodów w lataniu Precyzyjnym wydanym przez FAI General Aviation Comission.

Osoby, które nie zdążyły wysłać zgłoszeń w pierwszym planowanym terminie prosimy o dosłanie ich do 08.05.2021 Kierownikowi Zawodów: biuro@aeroklub.czest.pl oraz dodatkowo do KS AP: samolotowa@gmail.com

Część z Was wysłała już zgłoszenia na zawody i wpłaciła wpisowe – możemy je zostawić na wpisowe w maju – jeżeli ktoś wie już teraz, że go nie będzie – prosimy o informację -zwrócimy wpłacone środki.

Zapraszamy 🙂

* W związku z sytuacją epidemiologiczną panującą w naszym kraju prosimy wszystkich zawodników o zachowanie szczególnych środków ostrożności zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia. Zawody zostaną rozegrane bez udziału publiczności.

Generic selectors
Exact matches only