Aeroklub Częstochowski wśród laureatów konkursu „Pracodawca wspierający szkolnictwo zawodowe” edycja 2021

W dniu 15 grudnia 2021 r. Aeroklub Częstochowski wziął udział w siedzibie „RE:ymonta” w uroczystej gali organizowanej przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta i Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, na której podsumowano konkurs „Pracodawca wspierający szkolnictwo zawodowe”.

Niezmiernie miło nam poinformować iż Aeroklub znalazł się wśród grona laureatów tego konkursu. To dzięki rekomendacji i wzorowej współpracy z Technicznymi Zakładami Naukowymi, im. gen. Władysława Sikorskiego w Częstochowie Aeroklub otrzymał tak wspaniałe wyróżnienie. Jest to dla nas zaszczyt i nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie Tomasza Wójcika – Pracownika Aeroklubu Częstochowskiego – opiekuna praktyk, który przygotowuje młodzież szkoły do zawodu mechanika lotniczego. Wielkie brawa i podziękowania za jego pracę.

Nagrodę Prezydenta Częstochowy, statuetkę i dyplom, z rąk naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Rafała Piotrowskiego oraz kierowniczki Centrum Obsługi Inwestora Anny Tymoshenko odebrała dyrektor Aeroklubu Częstochowskiego Anna Messyasz w towarzystwie dyrektora Szkoły TZN Pana Karola Kaczmarka.

Bardzo dziękujemy. Nagroda ta jest dla nas ogromną motywacją do realizacji kolejnych projektów i nowych inicjatyw 🙂