Lotnisko Rudniki

Celność lądowania 2021 – zapisy

Aeroklub Częstochowski, zaprasza wszystkich pilotów i sympatyków sportów lotniczych na coroczne zawody w celności lądowania.
Zawody zostaną rozegrane w następujących dyscyplinach lotniczych tj. Samolotowej, Szybowcowej, Paralotniowej oraz Spadochronowej.

NOWOŚĆ: Dla dyscypliny szybowcowej  zostanie również rozegrania kategoria „NIE PILOT” – możliwość startu dla osób z zewnątrz z instruktorem.

Do startu w zawodach będą dopuszczeni wszyscy piloci i uczniowie piloci posiadający aktualne uprawnienia i badania lotniczo-lekarskie.

Konkurencja szybowcowa odbędzie się za wyciągarką, a latać będziemy na szybowcach Bocian oraz Puchacz. Zawody odbędą się na lotnisku Rudniki dnia 16 października 2021 – sobota. 

Wszystkich uczestników zawodów, prosimy o przybycie na godzinę 8.00 do biura zawodów w celu rejestracji. Opłata startowa wynosi 60zł (z opłaty startowej zostaną sfinansowane nagrody, pamiątkowe koszulki dla uczestników oraz organizacja grilla lub ogniska). Opłata za loty według cennika A.Cz

Start konkurencji rozpoczynamy o godzinie 10.00.
W dniu zawodów dla osób, które chciałyby spróbować jak to jest być w powietrzu, możliwe również loty zapoznawcze na szybowcach.

Wszystkich chętny do wzięcia udziału w imprezie prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z potwierdzeniem wpłaty do
Dyrektor Aeroklubu na adres: dyrektor@aeroklub.czest.pl do dnia 14.10.2021. Opłaty startowej w kwocie 60 zł należy dokonać konto bankowe Aeroklubu na numer: 14 1050 1142 1000 0090 3032 6020
W tytule przelewu prosimy wpisać: celność lądowania (oraz wybraną konkurencję np.szybowce lub samoloty) Wpływ na konto bankowe będzie jednoznacznie traktowany jako wpisanie się na listę startową zawodów.

W tym roku zmieniamy formułę zamówienia pamiątkowych koszulek – określona ich ilość będzie do odbioru już w dniu zawodów, liczy się kolejność zapisów, reszta uczestników, dla reszty która nie załapie się na pule domówimy koszulki po zawodowych.

Dla ułatwienia doboru rozmiarów koszulek prosimy również o przesłanie informacji odnośnie wymaganego rozmiaru oraz fasonu, np.damska S na mail biuro@aeroklub.czest.pl
Informacji na temat poszczególnych konkurencji można zasięgnąć również pisząc na poniższe adresy e-mail:
Konkurencja Szybowcowa – dek80@o2.pl
Konkurencja Samolotowa – idziak@list.pl
Konkurencja Spadochronowa – maciejkrygier@interia.pl
Konkurencja Paralotniowa – k.krasinski@gmail.com
Wszystkich pilotów zachęcamy do udziału w zawodach, a osoby bliżej nie związane do tej pory z lotnictwem zachęcamy do przyjazdu na lotnisko i kibicowanie naszym zawodnikom.
Dodatkowo po zakończeniu zawodów planowane jest wspólne spotkanie przy ognisku zamykające sezon szybowcowy AD 2021. O ewentualne płyny rozweselające prosimy zadbać we własnym zakresie…
Jeśli z powodów niekorzystnej pogody lub innych na które nie ma wpływu organizator nie będzie możliwości rozegrania zawodów, zawody zostaną przeniesiona na dzień 23.10.2021 r.

Dla osób znużonych po całodziennych zmaganiach na niebie i ziemi, służymy przytulnym lotniskowym hotelikiem. Koszt noclegu 35zł dla członków A.Cz 40zł dla gości z poza Aeroklubu. Rezerwacji można dokonywać pod numerami telefonów: 695520666, 730995769

0