Lotnisko Rudniki

Dziękujemy za 1% i prosimy o pamięć w tegorocznym składaniu deklaracji

Koledzy, koleżanki, przyjaciele i sympatycy. Liczymy na Wasz gest i dobrą wolę. Dziękujemy za każdą złotówkę, bo każda jest potwierdzeniem Waszego przywiązania do Aeroklubu Częstochowskiego i dowodem na troskę o jego przyszłość.

30 kwietnia 2019 r. upływa kolejny termin składania rocznych zeznań podatkowych prosimy, byście pamiętali o nas podczas wypełniania deklaracji. Zasady przekazywania 1 procenta nie zmieniają się. Wystarczy, że w rubryce dotyczącej organizacji pożytku publicznego wpiszecie nazwę: Aeroklub Polski numer KRS 0000122672. Aby pieniądze trafiły na cel szczegółowy czyli na konto naszego stowarzyszenia, trzeba w rubryce: ”Informacje uzupełniające” wpisać nazwę Aeroklub Częstochowski.
Liczymy na Waszą pomięć i gest. Dziękujemy!

0