Fotorelacja z Lotniczego Dnia Dziecka 01.06.2024.

W sobotę 1 czerwca 2024 na lotnisku Rudniki odbył się Lotniczy Dzień Dziecka, zorganizowany przez Aeroklub Częstochowski. Impreza przyciągnęła tysiące uczestników, oferując mnóstwo atrakcji, takich jak wystawa samolotów, dmuchańce, piana party, festiwal kolorów, malowanie twarzy, loty w symulatorze, prezentacje wozów strażackich, policyjnych, betoniarek oraz loty widokowe samolotem, wiatrakowcem i szybowcem.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem Wójta Gminy Rędziny Adama Jarugi. Bardzo dziękujemy za wsparcie udzielone przez Gminę Rędziny oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach. Dziękujemy z całego serca firmie Salon Grilli, która zapewniała nam catering podczas imprezy przygotowany na najlepszych grillach w Polsce, dziękujemy Policji, Straży Pożarnej, firmom Częstobed, Wulkan S.A. , Demar, Lasom Państwowym , Latającej Szkole Michała Parkitnego, Airaction.pl – Walter Wojciechowski, erowery.pl Tomkowi Łapucha za tor dronowy, Mariuszowi Wronie za wspaniałe warsztaty modelarskie, firmie Skydream za symulator, Panu Markowi Bańkowskiemu, dziękujemy wszystkim wolontariuszom, darczyńcom którzy przekazali cegiełki na Dzień Dziecka, Łukaszowi Czepiela za wystawienie lotu na licytację, RKS Raków za trening dla dzieci. Każdy z Was okazał wielkie serce dla dzieci dokładając się do naszej inicjatywy. Z całego serca dziękujemy i umieszczamy fotorelację z Lotniczego Dnia Dziecka.

Fot: Marek Domaradzki – ACZ

Fot: EPRU Spotting Team: