Kurs teoretyczny do licencji PPL(A) – 10.09.2022 r.

Serdecznie zachęcamy do zapisywania się na szkolenie teoretyczne do licencji PPL(A). Szkolenie rozpocznie się 10 września  o godzinie 9:00 w sali wykładowej, na terenie lotniska Rudniki.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kursów, dofinansowań prosimy o kontakt z dyrektor  – Anną Messyasz – dyrektor@aeroklub.czest.pl, 783995277.

W kwestiach szkoleniowych, prosimy o kontakt z kierownikiem szkolenia Markiem Chamerą – ht.samoloty@aeroklub.czest.pl, tel. 695698085.

Ośrodek szkolenia lotniczego Aeroklubu Częstochowskiego zastrzega sobie prawo do zmiany terminów kursów teoretycznych w przypadku braku wystarczającej ilości chętnych osób na szkolenie.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, koszt szkolenia teoretycznego do PPL(A) – 2400 zł. Kurs potrwa około 5 tyg.

DLACZEGO MY?

• Jesteśmy dużym i bezpiecznym ośrodkiem z wieloletnią tradycją.
  • Wiemy jak szkolić i robimy to doskonale!
  • Realizując teorię u nas nasi kursanci otrzymują atrakcyjne rabaty przy zakupie praktyki.
  • Darmowe zakwaterowanie dla studentów i uczniów spoza Częstochowy realizujących szkolenie praktyczne PPL(A).
  • Możliwość dofinansowania szkolenia praktycznego środkami z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego dla uczniów i studentów z województwa śląskiego.

Szczegółowe informacje dotyczące zakresu szkolenia znajdują się: szkolenia samolotowe w ACZ