Lotnisko Rudniki

Lataj z nami i podaruj nam 1,5%

W związku z tym, że nasze stowarzyszenie uzyskało z końcem 2021 roku status OPP w tym roku po raz pierwszy mogą Państwo podarować swoje 1,5% bezpośrednio dla Aeroklubu Częstochowskiego.

Dlaczego my?

Aeroklub Częstochowski jest stowarzyszeniem lotniczym, którego głównym celem jest popularyzacja lotnictwa i aktywność lotnicza jego członków. Zrzeszamy pasjonatów lotnictwa w sekcjach samolotowej, szybowcowej, paralotniowej, mikrolotów, motolotniowej, modelarskiej i spadochronowej. W naszym stowarzyszeniu działa również afiliowany Klub Seniorów Lotnictwa.

Ogromny dorobek szkoleniowy, liczne sukcesy i doświadczona kadra przyciąga kolejne osoby, które rozpoczynają przygodę z lotnictwem właśnie u nas. W 2025 Aeroklub będzie obchodził 80-lecie swojej działalności. Jesteśmy jednym z największych aeroklubów w Polsce, zrzeszamy ponad 500 członków, na co dzień wspierając ich pasję.

 

Utrzymanie lotniska, opłaty, wspieranie poszczególnych sekcji i ich członków w realizacji marzeń i uzyskiwaniu wysokich pozycji w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata wiążą się corocznie z ogromnymi kosztami, dlatego tak ważna jest dla nas każda pozyskana złotówka, każda jest dowodem o troskę o przyszłość stowarzyszenia i potwierdzeniem przywiązania do Aeroklubu Częstochowskiego.

30 kwietnia 2023 r. upływa kolejny termin składania rocznych zeznań podatkowych prosimy, abyście pamiętali o nas podczas wypełniania deklaracji.

Zasady są następujące: wystarczy, że w rubryce dotyczącej organizacji pożytku publicznego wpiszą Państwo nazwę:

Aeroklub Częstochowski numer KRS: 0000092007.

Bardzo dziękujemy za wsparcie.

0