Lotnisko Rudniki

O tym jak pogodzić pracę z pasją opowiadaliśmy na Politechnice Częstochowskiej 21.10.2021 r.

O tym jak bardzo ważne jest wykorzystywanie swojego czasu jak najbardziej efektywniej, a planowanie jest jednym z fundamentalnych umiejętności, aby zarządzać swoim życiem opowiadali w dniu 21 października 2021 r. na Konferencji Wyzwania zorganizowanej przez Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej Instruktorzy Aeroklubu Częstochowskiego – Paulina Sosnowska i Adrian Studniczek, bo kto jak nie pilot wie to najlepiej?

Nasza prelekcja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, uczestnicy mieli wiele pytań i to nie tylko związanych z tematem wykładu, ale również z tym jak zacząć latać, jakie kroki trzeba podjąć, i jak i kiedy zarazić taką pasją dzieci. Niezwykle nas to cieszy.

W miedzy czasie uczestnicy i studenci mieli okazję zobaczyć, a nawet zasiąść za sterami szybowca, który wylądował wprost przed Wydziałem Zarządzania. A o szybowcach opowiadał nie kto inny jak Kierownik szkolenia Szybowcowego – Roman Kata – nic więc dziwnego, że przy takiej atrakcji ciągle stała grupka studentów i z zaciekawieniem słuchała o szybowcach, o ich budowie, o szkoleniach i lataniu :).

 

Z całego serca dziękujemy Pani dr inż. Agnieszce Puto za życzliwość i zaproszenie na to wydarzenie, które było też dla nas okazją do poznania wielu interesujących osób oraz wymiany doświadczeń.

0