Obóz szybowcowy 2020

Edit 8.07.2020

OBÓZ SZYBOWCOWY RUDNIKI 2020

LOTY SZYBOWCOWE ZA WYCIĄGARKĄ I ZA SAMOLOTEM

UWAGA: Zaczynamy 13/07/2020 w poniedziałek. Zbiórka przy szybowcówce o godzinie 07.00.

Dla wznawiających szkolenie szybowcowe przypominam o ważności KWT.

Z lotniczym pozdrowieniem,

Krzysztof

_________

Aeroklub Częstochowski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Obozie Szybowcowym w sezonie 2020.

W terminie od 13 lipca do 26 lipca 2020 (14 dni) odbędzię się obóz podczas którego będą możliwe loty szybowcowe za wyciągarką i za samolotem (szkolenie podstawowe, wznowienia, celność lądowania, termika instruktorska, przeloty z instruktorem, loty treningowe, loty zapoznawcze itp.).
W tych dniach, codziennie na lotnisku dostępny będzie instruktor szybowcowy.

O uruchomieniu obozu decyduje ilość zgłoszonych osób – im więcej tym lepiej – dlatego już dziś zachecamy do potwierdzenia swojej obecnosci poprzez dokonanie zgloszenia.

W sprawach związanych z obozem proszę się kontaktować z:

W sprawach finasowych proszę o kontakt z:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY i jednocześnie przypominamy o konieczności posiadania wszystkich stosownych dokumentów niezbędnych do szkolenia.

Z lotniczym pozdrowieniem,

Aeroklub Częstochowski