Obóz szybowcowy 2022

OBÓZ SZYBOWCOWY – EPRU 2022

LOTY SZYBOWCOWE ZA WYCIĄGARKĄ I ZA SAMOLOTEM W dniach od 02-07-2022 do 24-07-2022 (23 dni) oraz od 06-08-2022 do

14-08-2022 (9 dni) w formie obozu planowane są loty szybowcowe za wyciągarką i za samolotem (możliwe szkolenie podstawowe, wznowienia, celność lądowania, loty termiczne, przeloty z instruktorem, loty treningowe, loty zapoznawcze itp.). Loty od wschodu do zachodu Słońca.

W tych dniach, codziennie na lotnisku dostępny będzie instruktor szybowcowy:

1. a) Krzysztof Bogusz – w pierwszym terminie;
  2. b) Adrian Studniczek – w pierwszym terminie do 17-07-2022;
  3. c) Mariusz Zając – w drugim terminie;
  4. d) Mariusz Konecki – w drugim terminie.

Poza etatowym kierownikiem szkolenia DTO szybowcowego, inni instruktorzy będą dostępni w ograniczony zakresie w zależności od własnych obowiązków służbowych i spraw rodzinnych.

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się u Kierownika Szkolenia DTO Aeroklubu Częstochowskiego Romana Kata: ht.szybowce@aeroklub.czest.pl w celu potwierdzenia swojego udziału w planowanym szkoleniu / obozie (termin przyjazdu i plany do realizacji).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!