Otwarty konkurs modelarsko-lotniczy z okazji Dnia Dziecka

„Majowe Modelo – Malowanie”

Regulamin:

Aby wziąć udział w konkursie należy zbudować jeden z czterech kartonowych modeli samolotów z załączonych planów, pomalować, zrobić zdjęcie. Jedno zdjęcie o maksymalnej wielkości 5 MB przesłać na maila Aeroklubu Częstochowskiego : media@aeroklub.czest.pl

Malowanie modelu nie musi odzwierciedlać istniejącego samolotu, można wykazać się wyobraźnią i kreatywnością, być może nadesłana praca stanie się inspiracją do przemalowania któregoś z naszych samolotów.

Zdjęcia można wysyłać do 01 czerwca 2020r.

Prace zostaną ocenione przez kilkuosobowe Jury składające się zarówno z artystów, fotografików oraz osób związanych z lotnictwem i modelarstwem, Każdy z członków Jury wybierze trzy prace przyznając odpowiednio 3, 2 i 1 punkt, suma punktów będzie decydować o zwycięstwie.

Dodatkowo wszystkie prace od 26 do 30 maja zostaną anonimowo opublikowane na profilu FB Aeroklubu Częstochowskiego, autor zdjęcia z największą ilością polubień otrzyma Nagrodę Publiczności. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 10 czerwca 2020r.

Prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych: do 15 lat i od 15 lat bez górnego limitu wieku.

Dla zwycięzców przewidziane są pamiątkowe medale i upominki.

Jedno zdjęcie należy przesłać e-mailem na adres media@aeroklub.czest.pl do 01 czerwca 2020r

w e-mailu należy podać imię, nazwisko i wiek uczestnika konkursu.

Regulamin Konkursu

Modele do wyboru:

AN-2              Cesna 152                    Dromader                 PZL 101 Gawron

Klauzula informacyjna dotycząca konkursu:
Informuję, że:

1) Administratorem danych osobowych Uczestnika jest Aeroklub Częstochowski z siedzibą w Częstochowie ul P.O.W. zwany dalej Administratorem,

2) Dane osobowe Uczestnika przetwarzane będą w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu, na podstawie art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE (dalej: RODO),

3) Dane osobowe Uczestnika będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji Konkursu, w tym wydania nagrody i ogłoszenia informacji o zwycięzcach oraz innych nagrodzonych osobach (nie dłużej niż przez 1 rok) lub do momentu wycofania zgody.

4) Odbiorcami danych osobowych Uczestnika będą podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa oraz upoważnieni pracownicy tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji w/w konkursu.

5) Dane osobowe Uczestników nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz organizacji międzynarodowej.

6) Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.

7) Uczestnik na prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych Uczestnika, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Uczestnika zgody, przed jej wycofaniem.

8) Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika należy kierować w dowolnej formie pisemnej na adres e-mail: biuro@aeroklub.czest.pl

9) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jest warunkiem koniecznym przystąpienia i uczestnictwa w konkursie.