ParaRudniki 2019

Zapraszamy wszystkich paralotniarzy, wystawców, rodziny a także pasjonatów lotnictwa na tegoroczne ParaRudniki. W tym roku postanowiliśmy zmienić zupełnie formułę naszego wydarzenia. To już nie tylko impreza handlowa, ale także spotkanie towarzyskie lotniczego środowiska. Dobra zabawa, wymiana doświadczeń, dużo latania – jednym słowem piknik. Dobrą pogodę mamy już zapewnioną.

Wyznaczyliśmy na terenie lotniska w Rudnikach dwa miejsca, gdzie stanie miasteczko namiotowe. Jedno tam, gdzie zwykle czyli naprzeciwko wejścia do budynku aeroklubowego. Drugie bliżej płyty samego lotniska. To dla tych, którzy prosto z namiotu będą chcieli wskoczyć w uprząż i bez namysłu ruszyć w przestworza. Miejsce startów będzie bowiem zlokalizowane dokładnie naprzeciw obozowiska. A wieczorem ognisko, kiełbaska i porcja dobrej muzyki. Na żywo!!!

1-2 czerwca 2019 r. ParaRudniki. Lotnisko Aeroklubu Częstochowskiego w Rudnikach.

Wystawco, jeśli jeszcze się do nas nie zgłosiłeś, zrób to! Lotnisko w Rudnikach czeka właśnie na Ciebie!

HARMONOGRAM MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW LOTNICTWA LEKKIEGO 2019