Pararudniki 2020

Szanowni Państwo,

z ogromną radością pragniemy poinformować o wyznaczeniu terminu Pararudnik 2020 – jednego z najwspanialszych, ogólnopolskich wydarzeń lotniczych.
10 jubileuszowa edycja Pararudnik odbędzie sie 6-7.06.2020r.
Przyszłoroczne Pararudniki odbędą się pod zmienioną formułą – pikniku lotniczego.
Konwencja pikniku lotniczego znana i ceniona przez pilotów, sympatyków oraz szeroko pojęte środowisko lotnicze z całej Polski, w ocenie organizatorów będzie niewątpliwie najwspanialszym ukoronowaniem 10-letniej tradycji święta lotnictwa lekkiego.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników i gości przybywających do nas z całej Polski, dla których Pararudniki to przede wszystkim miejsce spotkań, wymiany doświadczeń, wspólnego latania, Aeroklub Częstochowski nie pozostał obojętnym na sugestie i powraca do formuły święta oraz pikniku.

10 edycja tego wyjątkowego wydarzenia jest dla nas wzruszającym czasem, a Pararudniki to Wy!
Mamy nadzieję, że w Waszym przyszłorocznym kalendarzu – jak co roku, znajdzie się miejsce na to fantastyczne wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy 😊 Spotkajmy się na Rudnikach!
Z lotniczymi pozdrowieniami

Aeroklub Częstochowski ✈️✈️✈️

*Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące Pararudnik 2020 będą sukcesywnie publikowane na naszych stronach internetowych oraz facebooku.

Stay Tuned

Generic selectors