Podsumowanie Walnego Zgromadzenia 2020

W dniu 28 czerwca 2020 na lotnisku w Rudnikach /k. Częstochowy odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Aeroklubu Częstochowskiego, podczas którego podsumowaliśmy miniony sezon.

Zgromadzenie jednogłośnie przyjęło sprawozdanie z działalności Zarządu z minionego okresu.

Walne Zgromadzenie było także okazją do przyznania statusu członka honorowego naszemu koledze: Sławomirowi Rozanow – inicjatorowi reaktywacji ACz w 1956 i rozpoczęcia działalności na lotnisku Rudniki, pierwszemu prezes Zarządu ACz w tym okresie.

Korzystając z okazji nasze podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które zgłosiły się do udziału w komisjach i prezydium zebrania, a także osób, które pomogły w organizacji Walnego.