Posiedzenie Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji Sejmiku Województwa Śląskiego na Lotnisku w Rudnikach

W dniu 27 sierpnia 2021 r. na Lotnisku Rudniki Aeroklubu Częstochowskiego odbyło się posiedzenie Komisji Sportu, Turystyki i Rekreacji Sejmiku Województwa Śląskiego. W spotkaniu wzięli udział Prezes Aeroklubu – Włodzimierz Skalik oraz Dyrektor – Anna Messysasz. Podczas spotkania omówiono działalność Aeroklubu.

Spotkanie rozpoczęło się krótką prezentacją o Aeroklubie Częstochowskim, której ważną częścią był rys historyczny oraz zaprezentowanie strategii rozwoju sportu w Województwie Śląskim realizowaną przez nasz Aeroklub. Komisja miała również okazję zwiedzić Lotnisko i zapoznać się z infrastrukturą i potrzebami Aeroklubu.

Dziękujemy Komisji za owocne spotkanie.

Aeroklub częstochowski