Skip to content

Spadochronowa

Chcesz doświadczyć największej w Twoim życiu przygody?

Dobrze trafiłeś !!!

Zapraszamy Cię na szkolenie spadochronowe metodą Static Line (na linę).
Kurs rozpoczyna się częścią teoretyczną, na której poznasz budowę spadochronu, dowiesz się jak na nim bezpiecznie latać i lądować oraz wszystkiego, co będzie Ci potrzebne do wykonywania skoków. Następnie w części praktycznej przećwiczysz procedury bezpieczeństwa oraz odpowiednie wyjście z samolotu bo w naszym sporcie grunt to dobrze wypaść.
Na część teoretyczną i praktyczną naziemną musisz zarezerwować cały piątek lub też piątek po południu i sobotę do południa. Termin szkolenia będzie zależał od wielkości grupy oraz Twoich możliwości czasowych. Część ta kończy się egzaminem teoretycznym, a po jego zdaniu .. do samolotu.

Pierwsze skoki wykonasz z wysokości 1000-1200 m, a spadochron otworzy za Ciebie lina desantowa. Sprzęt na jakim będziesz skakał/a to spadochron typu latające skrzydło.

A teraz co będzie Ci potrzebne:

  • w dniu rozpoczęcia szkolenia musisz mieć ukończone 16 lat;
  • dowód osobisty lub inny dokument stwierdzający tożsamość, a jeżeli nie jesteś osobą pełnoletnią dodatkowo zgoda rodziców poświadczona urzędowo;
    Twoja waga nie może przekraczać 100 kg;
  • ubezpieczenie OC skoczka na sumę ubezpieczenia 50.000 zł (koniecznie z klauzulą: za szkody wyrządzone osobom trzecim podczas wykonywania skoków spadochronowych),
  • dokonana opłata za kurs

A teraz ile to kosztuje?
Kurs teoretyczny i wykonanie trzech skoków 900 zł, kurs teoretyczny i wykonanie 1 skoku 600 zł.
(w cenę skoków szkolnych wliczony jest koszt wypożyczenia ułożonego do skoku spadochronu).

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń:

Marek Olczyk: 601 463 359

Do zobaczenia na lotnisku!

0