Lotnisko Rudniki

Szkolenia spadochronowe
Aeroklub Częstochowski


Chcesz doświadczyć największej w Twoim życiu przygody – dobrze trafiłeś!!!

Zapraszamy Cię na szkolenie spadochronowe metodą „Static Line” (na linę).

Kurs rozpoczyna się częścią teoretyczną, na której poznasz budowę spadochronu, dowiesz się jak na nim bezpiecznie latać i lądować oraz wszystkiego, co będzie Ci potrzebne do wykonywania skoków. Następnie w części praktycznej przećwiczysz procedury bezpieczeństwa oraz odpowiednie wyjście z samolotu… bo w naszym sporcie grunt to dobrze „wypaść”.

Na część teoretyczną i praktyczną naziemną musisz zarezerwować cały piątek lub też piątek po południu i sobotę do południa. Termin szkolenia będzie zależał od wielkości grupy oraz Twoich możliwości czasowych. Część ta kończy się egzaminem teoretycznym, a po jego zdaniu ….. do samolotu.

Pierwsze skoki wykonasz z wysokości 1000-1200 m, a spadochron otworzy za Ciebie lina desantowa. Sprzęt na jakim będziesz skakał/a to spadochron typu „latające skrzydło”.

A teraz co będzie Ci potrzebne:

 • w dniu rozpoczęcia szkolenia musisz mieć ukończone 16 lat;
 • dowód osobisty lub inny dokument stwierdzający tożsamość, a jeżeli nie jesteś osobą pełnoletnią dodatkowo zgoda rodziców poświadczona urzędowo;
 • Twoja waga nie może przekraczać 100 kg;
 • ubezpieczenie OC skoczka na sumę ubezpieczenia 50.000 zł (koniecznie z klauzulą „…. za szkody wyrządzone osobom trzecim podczas wykonywania skoków spadochronowych),
 • dokonana opłata za kurs.

 • Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, także dotyczących kosztów szkolenia zadzwoń: Marek Olczyk, tel. 601 463 359

  Do zobaczenia na lotnisku!

  SZKOLENIA 2023

  Zapraszamy do zapisów na kurs spadochronowy metodą static line. Pierwszy termin szkolenia rozpoczyna się 28 kwietnia. Szkolimy w każdy weekend do końca września. Rezerwacji terminów można dokonać mailowo: biuro@aeroklub.czest.pl lub telefonicznie: 730995769.

  Cena kursu:

  • teoria plus 3 skoki – 1500 zł
  • teoria plus 1 skok  – 1000 zł

  Ilość miejsc ograniczona 🪂🪂🪂

   

   

   

   

   

   

   

  Skoki spadochronowe - Aeroklub Czestochowski

  Szkolenia spadochronowe

  Samodzielne skoki

  Spadochronowe

  0