Skip to content

Spadochronowe

Chcesz doświadczyć największej w Twoim życiu przygody – dobrze trafiłeś !!!
Zapraszamy Cię na szkolenie spadochronowe metodą „Static Line” (na linę).
Kurs rozpoczyna się częścią teoretyczną, na której poznasz budowę spadochronu, dowiesz się jak na nim bezpiecznie latać i lądować oraz wszystkiego, co będzie Ci potrzebne do wykonywania skoków. Następnie w części praktycznej przećwiczysz procedury bezpieczeństwa oraz odpowiednie wyjście z samolotu… bo w naszym sporcie grunt to dobrze „wypaść”.
Na część teoretyczną i praktyczną naziemną musisz zarezerwować cały piątek lub też piątek po południu i sobotę do południa. Termin szkolenia będzie zależał od wielkości grupy oraz Twoich możliwości czasowych. Część ta kończy się egzaminem teoretycznym, a po jego zdaniu ….. do samolotu.

Pierwsze skoki wykonasz z wysokości 1000-1200 m, a spadochron otworzy za Ciebie lina desantowa. Sprzęt na jakim będziesz skakał/a to spadochron typu „latające skrzydło”.

A teraz co będzie Ci potrzebne:

w dniu rozpoczęcia szkolenia musisz mieć ukończone 16 lat;
dowód osobisty lub inny dokument stwierdzający tożsamość, a jeżeli nie jesteś osobą pełnoletnią dodatkowo zgoda rodziców poświadczona urzędowo;
Twoja waga nie może przekraczać 100 kg;
ubezpieczenie OC skoczka na sumę ubezpieczenia 50.000 zł (koniecznie z klauzulą „…. za szkody wyrządzone osobom trzecim podczas wykonywania skoków spadochronowych),
dokonana opłata za kurs

Chcesz zobaczyć jak to będzie wyglądało?? proszę bardzo:

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, także dotyczących kosztów szkolenia zadzwoń:

Marek Olczyk: 601 463 359

Do zobaczenia na lotnisku!

0