Lotnisko Rudniki

SZKOLENIE TEORETYCZNE SAMOLOTOWE PPL(A), LAPL – start 23 września 2023

Marzysz o zdobyciu uprawnień pilota samolotowego? Chcesz opanować teoretyczne podstawy lotnictwa i rozpocząć przygodę w powietrzu? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Aeroklub Częstochowski serdecznie zaprasza na szkolenie teoretyczne PPL(A) lub LAPL, które rozpocznie się już 23 września 2023 o godzinie 9:00. Nasza doświadczona kadra instruktorów oraz nowoczesne metody nauczania pozwolą Ci zdobyć wiedzę niezbędną do uzyskania uprawnień pilota samolotowego.

DLACZEGO MY?

  • Jesteśmy dużym i bezpiecznym ośrodkiem z wieloletnią tradycją.
  • Wiemy jak szkolić i robimy to doskonale!
  • Szkolimy cały rok.
  • Realizując teorię u nas nasi kursanci otrzymują atrakcyjne rabaty przy zakupie praktyki.
  • Darmowe zakwaterowanie dla studentów i uczniów spoza Częstochowy realizujących szkolenie praktyczne PPL(A).

U nas możesz odbyć szkolenie z Januszem Darocha – wielokrotnym Mistrzem Polski, Świata i Europy w lataniu precyzyjnym i rajdowo-nawigacyjnym.

PROGRAM INWESTUJ W ROZWÓJ

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych szkoleniem! Istnieje możliwość dofinansowania całości kursu dzięki programowi Inwestuj w Rozwój. Przygotuj wniosek już teraz i zdobądź wsparcie na swoje szkolenie lotnicze. Ponadto, istnieje możliwość umorzenia nawet 25% otrzymanej kwoty.

👉 NABÓR STARTUJE 12 WRZEŚNIA 2023 Nie przegap okazji! Rozpocznij swoją przygodę z lotnictwem i składaj wnioski na finansowanie szkoleń z programu INWESTUJ W ROZWÓJ. Sprawdź szczegóły oraz wypełnij formularz aplikacyjny na oficjalnej stronie programu: https://inwestujwrozwoj.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące szkolenia.

📞 Telefon: 730 995 769 📧 Email: biuro@aeroklub.czest.pl

Ilość miejsc jest ograniczona.

Ośrodek szkolenia lotniczego Aeroklubu Częstochowskiego zastrzega sobie prawo do zmiany terminów kursów teoretycznych w przypadku braku wystarczającej ilości chętnych osób na szkolenie.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, koszt szkolenia teoretycznego do PPL(A), LAPL – 2400 zł. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest podpisanie umowy i opłacenie kursu do dnia 19 września 2023 r.

0