Wyniki Ogólnopolskiego finału w Konkursie Młodych Artystów FAI 2021

Znamy wyniki Ogólnopolskiego Finału 2021 FAI Young Artists Contest. Wśród laureatów nie zabrakło licznej reprezentacji Aeroklubu Częstochowskiego.

Laureaci (zdobywcy miejsc 1-3), w każdej grupie wiekowej, otrzymają dyplom i medal Aeroklubu Polskiego. Autorzy prac wyróżnionych otrzymają dyplomy Aeroklubu Polskiego.

Prace laureatów krajowych zostaną wysłane w najbliższych dniach do siedziby FAI w Lozannie, gdzie w ramach Finału Światowego, razem z pracami z całego świata będą oceniane przez międzynarodowe Jury FAI.

Wręczenie nagród i medali laureatom ogólnopolskiego finału i naszej edycji regionalnej nastąpiło w dniu 15 maja 2021  podczas dekoracji zwycięzców Pucharów Polski Modeli Halowych w Kłomnicach. Każdy otrzymał pamiątkowy kubek z nadrukowaną pracą.

Dekoracji dokonał Prezes Aeroklubu Częstochowskiego Włodzimierz Skalik.

Grupa I (urodzeni: między 1.01.2011 – 31.12.2014)

🥇Milena BĄK – Szkoła Podstawowa w Kłomnicach

🥉 Iwo ZALEWSKI – Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie

Grupa II (urodzeni: między 1.01.2007 – 31.12.2010)

🥈 Bartosz BĄK – Szkoła Podstawowa w Kłomnicach

Wyróżnienie – Natalia BIELAWSKA – Szkoła Podstawowa w Koninie k/Rudnik

Grupa III (urodzeni: między 1.01.2003 a 31.12.2006)

🥈 Kamila PAŁKA – LO im. Josephine Gebert w Piekarach

Więcej informacji: Bemowskie Centrum Kultury

Gratulujemy Laureatom i dziękujemy wszytkim osobom zaangażowanym w przeprowadzenie konkursu na jego każdym etapie.