Wyróżnienia dla Zawodników Aeroklubu Częstochowskiego za szczególne osiągnięcia sportowe w 2021

125 zawodników, szkoleniowców i działaczy odebrało miejskie nagrody i wyróżnienia za zeszłoroczne, szczególne osiągnięcia sportowe.

Komisja – po przyjrzeniu się wszystkim wnioskom – zdecydowała o przyznaniu nagród 58 osobom – 37 zawodniczkom i zawodnikom, 21 trenerom i 9 działaczom.   9 z tych osób odebrało nagrody I stopnia, 7 –  II stopnia, a 42 –  III stopnia.

Marcin Skalik za osiągnięcia w sporcie samolotowym otrzymał nagrodę II stopnia.

Patrycja Pacak za osiągnięcia w akrobacji szybowcowej otrzymała nagrodę III stopnia.

Przemysław Bartczak za osiągnięcia w sporcie szybowcowym otrzymał nagrodę III stopnia.

Wszyscy uhonorowani otrzymali też statuetki z grawertonem

Wręczenie ,,sportowych” nagród i wyróżnień Miasta odbyło się 27 kwietnia 2022 w sali konferencyjnej Hali Sportowej Częstochowa. Laureatom i laureatkom gratulowali prezydent miasta Krzysztof Matyjaszczyk, jego zastępca Jarosław Marszałek oraz przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Niesmaczny. Dotychczasowe osiągnięcia nagrodzonych prezentowano na ekranie. Nagrody z rąk Włodarzy Miasta odebrała dyrektor Anna Messyasz oraz członek Zarządu Aeroklubu Częstochowskiego – Marek Iwiński.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za wielkie sukcesy w 2022 roku.