Zimowy kurs szybowcowy – 19.02.2022

Już dziś serdecznie zachęcamy do zapisywania się na teoretyczny kurs podstawowy do licencji pilota szybowcowego SPL. Planowany termin rozpoczęcia szkolenia to  19 lutego 2022 r. o godzinie 9:00 na lotnisku Rudniki k./Częstochowy.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, koszt szkolenia w grupie wynosi  1100 zł.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kursu, prosimy o kontakt z kierownikiem szkolenia szybowcowego Romanem Kata ht.szybowce@aeroklub.czest.pl, 607612455 lub dyrektorem Aeroklubu – Anną Messyasz – dyrektor@aeroklub.czest.pl, 783995277.

Ośrodek szkolenia lotniczego Aeroklubu Częstochowskiego zastrzega sobie prawo do zmiany terminów kursów teoretycznych w przypadku braku wystarczającej ilości chętnych osób na szkolenie.

Więcej o kursie znajduje się na stronie: Warunki dotyczące szkoleń i lotów na szybowcach