ZOSTAŃ PILOTEM – szkolenie teoretyczne do PPL(A) i SPL – 25.06.2022

Już dziś serdecznie zachęcamy do zapisywania się na teoretyczny kurs podstawowy do licencji pilota szybowcowego SPL oraz na szkolenie teoretyczne do licencji PPL(A).

Planowany termin rozpoczęcia szkolenia to 25 czerwca 2022 r. o godzinie 9:00 na lotnisku Rudniki k./Częstochowy.

DLACZEGO MY?

• Jesteśmy dużym i bezpiecznym środkiem z wieloletnią tradycją.
  • Wiemy jak szkolić i robimy to doskonale!
  • Realizując teorię u nas nasi kursanci otrzymują atrakcyjne rabaty przy zakupie praktyki.
  • Darmowe zakwaterowanie dla studentów i uczniów spoza Częstochowy realizujących szkolenie praktyczne PPL(A).
  • Możliwość dofinansowania szkolenia praktycznego środkami z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego dla uczniów i studentów z województwa śląskiego

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kursów, dofinansowań prosimy o kontakt z dyrektor  – Anną Messyasz – dyrektor@aeroklub.czest.pl, 783995277.

Ośrodek szkolenia lotniczego Aeroklubu Częstochowskiego zastrzega sobie prawo do zmiany terminów kursów teoretycznych w przypadku braku wystarczającej ilości chętnych osób na szkolenie.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, koszt szkolenia teoretycznego do PPL(A) – 2400 zł, a do SPL – 1100 zł.