ZOSTAŃ PILOTEM – szkolenie teoretyczne do PPL(A), LAPL i SPL – 17.06.2023

uż dziś serdecznie zachęcamy do zapisywania się na teoretyczny kurs podstawowy do licencji pilota szybowcowego SPL oraz na szkolenie teoretyczne do licencji PPL(A) lub LAPL.

Planowany termin rozpoczęcia szkolenia to 17 czerwca 2023 r. o godzinie 9:00 na lotnisku Rudniki k./Częstochowy.

DLACZEGO MY?

• Jesteśmy dużym i bezpiecznym ośrodkiem z wieloletnią tradycją.
  • Wiemy jak szkolić i robimy to doskonale!
  • Szkolimy cały rok.
  • Realizując teorię u nas nasi kursanci otrzymują atrakcyjne rabaty przy zakupie praktyki.
  • Darmowe zakwaterowanie dla studentów i uczniów spoza Częstochowy realizujących szkolenie praktyczne PPL(A).

U nas możesz odbyć szkolenie z Januszem Darocha – wielokrotnym Mistrzem Polski, Świata i Europy w lataniu precyzyjnym i rajdowo-nawigacyjnym.

W szeregach naszych instruktorów znajdują się Patrycja Pacak – Mistrzyni Świata w Akrobacji Szybowcowej oraz instruktor samolotowy Łukasz Czepiela – pilot akrobacyjny. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących kursów, dofinansowań prosimy o kontakt z dyrektor – Anną Messyasz – dyrektor@aeroklub.czest.pl, 783995277.

Na pytania z zakresu szkoleń szybowcowych odpowie Roman Kata – ht.szybowce@aeroklub.czest.pl, 607612455, a zakresu szkoleń samolotowych Adrian Hamala – ht.samoloty@aeroklub.czest.pl, 503698784.

Ośrodek szkolenia lotniczego Aeroklubu Częstochowskiego zastrzega sobie prawo do zmiany terminów kursów teoretycznych w przypadku braku wystarczającej ilości chętnych osób na szkolenie.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, koszt szkolenia teoretycznego do PPL(A), LAPL – 2400 zł, a do SPL – 1250 zł. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest podpisanie umowy i opłacenie kursu do dnia 12 czerwca 2023 r.