Głosuj na Darochę, Klimaszewskiego i Czepielę w plebiscycie na najlepszego sportowca regionu roku 2018

Na stronie internetowej Życia Częstochowy i Powiatu trwa głosownie w corocznym plebiscycie na najlepszych sportowców, trenerów oraz działaczy regionu częstochowskiego. Wśród nominowanych znaleźli się zawodnicy Aeroklubu Częstochowskiego.
Ubiegły rok był dla Aeroklubu Częstochowskiego bardzo owocny, nasi zawodnicy zdobywali wysokie tytuły  nie tylko w krajowych zawodach ale także na arenie międzynarodowej.

Michał Klimaszewski w ubiegłym roku zdobył złoto na Mistrzostwach Polskich Akrobacji Szybowcowych w klasie Advanced.
Wywalczył drużynowo srebro, brązowy medal w wiązance free-know i srebrny za wiązanki unknown podczas IX Mistrzostw Świata Akrobacji Szybowcowych.

Janusz Darocha wywalczył złoto podczas Rajdowych Samolotowych Mistrzostw Polski.

Łukasz Czepiela został Mistrzem Świata Red Bull Air Race w klasie challenger.

Rozstrzygnięcie nastąpi podczas obrad kapituły.

Zakończenie głosowania: 31.01.2019r.

Oddać głos  można tutaj https://zycieczestochowy.pl/

Gorąco zachęcamy do głosowania na naszych zawodników !