Szkolenie teoretyczne – 16.03.2024 r. – startujemy z zapisami

Startujemy z zapisamy na kurs teoretyczny PPL(A), LAPL i SPL:

📅 Termin: 16 marca 2024 r. o 9:00 📍 Miejsce: Lotnisko Rudniki k./Częstochowy

Aeroklub Częstochowski serdecznie zaprasza do zapisów na:

1. ✈️ Teoretyczny Kurs Podstawowy do Licencji Pilota Szybowcowego (SPL)
  2. ✈️ Szkolenie Teoretyczne do Licencji Pilota Samolotowego PPL(A) lub LAPL.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

👨‍✈️ Kierownik Szkolenia – samoloty: Adrian Hamala 📞 tel. 503 698 784 📧 ht.samoloty@aeroklub.czest.pl

👨‍✈️ Kierownik Szkolenia – szybowce: Roman Kata 📞 tel. 607 612 455 📧 ht.szybowce@aeroklub.czest.pl

Potrzebujesz informacji odnośnie umowy? Zadzwoń do biura ACZ: 📞 tel. 730 995 769 📧 biuro@aeroklub.czest.pl

🚀 DLACZEGO WARTO WYBRAĆ AEROKLUB CZĘSTOCHOWSKI?

💥 Doświadczenie i Tradycja: Jesteśmy ekspertami w kształceniu pilotów, Aeroklub Częstochowski to miejsce mistrzów lotnictwa! U nas możesz szkolić się z Mistrzami – Januszem Darocha, Patrycją Pacak.

💥 Super Rabaty: Po ukończeniu części teoretycznej otrzymasz atrakcyjne rabaty na szkolenie praktyczne!

💥 NAJWAŻNIEJSZE:

U nas czas w powietrzu ma znaczenie – stosujemy go do rozliczeń finansowych, zapewniając transparentność i uczciwość.

📅 Teraz albo Nigdy: Zapisz się do 12 marca 2024 r. i rozpocznij swoją przygodę z lataniem!

🚨 Uwaga: Terminy kursów mogą ulec zmianie z uwagi na liczbę chętnych osób, dlatego nie zwlekaj! Miejsca są limitowane.

Zarejestruj się już dziś i dołącz do grona pasjonatów lotnictwa! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej lub zgłoś swój udział w formularzu:

FORMULARZ