Zarząd Aeroklubu Częstochowskiego wybrał nowe prezydium – 14.12.2023

14 grudnia 2023 roku na lotnisku Rudniki miało miejsce posiedzenie Zarządu, na którym zostało wybrane nowe Prezydium Aeroklubu Częstochowskiego.
Nowym prezesem Aeroklubu Częstochowskiego został Krystian Krasiński, który od 2012 roku lat jest zaangażowany w rozwój Aeroklubu. Krystian jest motolotniarzem, bliskie jest mu lotnictwo ultralekkie. Obecnie nowy Prezes kończy szkolenie samolotowe i przygotowuje się do egzaminu końcowego. Jego wizja i pasja są niezwykle inspirujące dla nas wszystkich.

Na stanowisku wiceprezesa niezmiennie pozostaje Agnieszka Olczyk, która swoim zaangażowaniem i wiedzą stale wspiera nasz Aeroklub.

Do grona nowego prezydium dołączył również Adrian Studniczek, który obejmuje stanowisko sekretarza.  Jego zaangażowanie i nowe spojrzenie na działalność Aeroklubu z pewnością wniosą świeże pomysły i energię do naszych działań.

„Czujemy, że nadchodzi czas nowych wyzwań i możliwości dla Aeroklubu Częstochowskiego” – powiedział Krystian Krasiński po wyborze na stanowisko prezesa.

Nowe prezydium zdecydowane jest kontynuować i rozwijać nasze dotychczasowe osiągnięcia, integrując społeczność lotniczą, promując bezpieczeństwo w locie oraz inspirować kolejne pokolenia do pasji lotniczej.

Zachęcamy wszystkich członków Aeroklubu Częstochowskiego do zaangażowania się w nasze działania i wspólnego budowania przyszłości naszej społeczności lotniczej.

Z lotniczymi pozdrowieniami,

Zarząd Aeroklubu Częstochowskiego