ZOSTAŃ PILOTEM – szkolenie teoretyczne do PPL(A), LAPL i SPL – 18.11.2023

Już dziś serdecznie zachęcamy do zapisywania się na teoretyczny kurs podstawowy do licencji pilota szybowcowego SPL oraz na szkolenie teoretyczne do licencji PPL(A) lub LAPL.

Planowany termin rozpoczęcia szkolenia to 18 listopada 2023 r. o godzinie 9:00 na lotnisku Rudniki k./Częstochowy.

Masz pytania w sprawie kursów zadzwoń lub napisz:

Kierownik Szkolenia – samoloty – Adrian Hamala tel.503 698 784, ht.samoloty@aeroklub.czest.pl

Kierownik Szkolenia – szybowce – Roman Kata tel. 607 612 455, ht.szybowce@aeroklub.czest.pl

W sprawie umowy prosimy o kontakt z biurem ACZ: tel. 730 995 769, biuro@aeroklub.czest.pl

Możesz też zostawić dane w formularzu kontaktowym, a my zadzwonimy do Ciebie: formularz_PPL_SPL_LAPL

Dlaczego Aeroklub Częstochowski?

💥 Doświadczenie i Tradycja: Jesteśmy uznanym ośrodkiem szkolenia z wieloletnią tradycją w kształceniu pilotów. Zaufaj ekspertom, którzy wiedzą, jak uczynić Cię doskonałym pilotem.

💥 Super Rabaty: U nas nauka teorii przekształca się w konkretne korzyści. Po ukończeniu części teoretycznej nasi kursanci otrzymują atrakcyjne rabaty na szkolenie praktyczne, sięgające aż 800 zł! To okazja, której nie można przegapić.

💥 Darmowe Zakwaterowanie: Jeśli jesteś z poza Częstochowy i rozważasz praktyczne szkolenie PPL(A) – ułatwiamy Ci życie! Zapewniamy darmowe zakwaterowanie dla studentów i uczniów spoza miasta.

💥 Rozpocznij Lotniczą Przygodę: Nasz teoretyczny kurs podstawowy do licencji pilota szybowcowego SPL oraz szkolenie teoretyczne do licencji PPL(A) lub LAPL to Twój klucz do sukcesu. Rozpocznij nasz kurs już 18 listopada 2023 r. o godzinie 9:00 na malowniczym lotnisku Rudniki k./Częstochowy.

💥 Teraz albo Nigdy: Nie przegap tej szansy! Zapisz się już teraz, a do 15 listopada 2023 r. opłać kurs i rozpocznij niezwykłą podróż w niebo.

💥 Elastyczność dla Ciebie: Zajęcia odbywają się w weekendy, by dopasować się do Twojego harmonogramu.

Uwaga: Nasz ośrodek zastrzega sobie prawo do zmiany terminów kursów teoretycznych w przypadku braku wystarczającej ilości chętnych osób na szkolenie, więc nie zwlekaj!

Zarejestruj się już dziś i dołącz do grona pasjonatów lotnictwa! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. 🚀🛩️🌟