Nasz zawodnik ze srebrem Paralotniowych Mistrzostw Polski i Serbii

Walter Wojciechowski z Aeroklubu Częstochowskiego srebrnym medalistą Otwartych Paralotniowych Mistrzostw Polski i Serbii. Złoto, o zaledwie JEDEN punkt, przegrał z Grzegorzem Fiemą. Na najniższym stopniu podium stanął Jan Rentowski.

Na liście startowej pojawiło się 80 zawodników nie tylko z Polski. W stawce znaleźli się paralotniarze z Serbii, Austrii, Czech, Rumunii, Rosji a nawet Chin.

Tradycją Paralotniowych Mistrzostw Polski jest poszukiwanie nowych, atrakcyjnych miejsc rozgrywania zawodów. Od lat organizowane są też wspólnie z innymi krajami. Tym razem padło na Serbię. Od 14 do 19 sierpnia zawodnicy rywalizowali w rejonie masywu Kopaonik na granicy z Kosowem.

To popularne miejsce paralotniowe, które gościło już Puchar Świata (PWC) czy Mistrzostwa Europy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
0