Szkolenie VFR NOC 04.11.2022

Uprawnienie VFR to must have każdego pilota!

Aeroklub Częstochowski serdecznie zaprasza na szkolenie VFR NOC, którego część teoretyczna wystartuje 4 listopada 2022 roku w godzinach popołudniowych na Lotnisku Rudniki.

Uczestnicy szkolenia VFR NOC rozwijają już posiadane umiejętności i nabywają kompetencji niezbędne do bezpiecznego wykonywania lotów nocnych.

Posiadacze uprawnienia VFR NOC mogą wykonywać loty przed wschodem i po  zachodzie słońca.

• Licencja PPL(A)
  • Ważne badania lotniczo-lekarskie

Szkolenie VFR NOC składa się z części teoretycznej, która jest powtórzeniem dotychczas nabytej wiedzy oraz szkoleniem uzupełniającym o nowy, specyficzny dla lotów nocnych zakresy wiedzy oraz części praktycznej.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 730995769 lub mailowo: acz@aeroklub-czestochowa.org.pl

Zapraszamy!